
Покришка 4.10/3.50-6 фірми DELI Індонезія шина 4.00-6 на тєлєжку 13*4
404 ₴
- Готово до відправки
- Код: 392
+380 (67) 490-54-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка 4.10/3.50-6 фірми DELI Індонезія шина 4.00-6 на тєлєжку 13*4
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка 4.10/3.50-6
фірми DELI
Індонезія
Покришки фірми DELI це високоякісний товар гумово-технічних виробів.
Продукція проходить ліцензійну сертифікаці на офіційному заводі.
- Висота 31 см.
- Ширина 7 см.
- Покришка 4.00-6 на садову тачку.
- Вантажопідйомністю 100 кг,
- Не сохне на сонці, так як зроблена з додавання каучуку, а не сажі або вторинної сировини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Індонезія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Да |
| Тип шини | Радіальна |
| Діаметр колеса/диска | 31" |
| Призначення | Легковантажні |
| Посадковий діаметр шини | 6" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип | Шина |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Ширина шини | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴









