
Покришка з камерою 3.00-10 SC-121 SC-TYRE протектор лапка шина на скутер резина 3.00-10
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 364
Покришка з камерою 3.00-10 SC-121 SC-TYRE протектор лапка шина на скутер резина 3.00-10
Шини фірми SC-TYRE розроблені по всім вимогам та стандартам, з додаванням каучуку , та дотримання всіх технологій ,
для експлуатації мототехніки.
Колесо 3.00-10 камерна - це високоякісний виріб для мототехніки, який виготовляється без внутрішньої камери. Воно має оптимальні параметри, які забезпечують високу міцність, стійкість до зношування і деформацій, добру амортизацію та стійкість до проколів.
Колесо має широкий протектор з агресивними глибокими грубими шипами, що забезпечує відмінну міцність та кращу зчепленість з дорогою в різних умовах, таких як грунт, ґрунт, гравій, пісок тощо. Його конструкція також забезпечує зменшення шуму та вібрації, що забезпечує комфортне керування мототехнікою.
Це колесо є ідеальним вибором для використання на мотоциклах, мопедах, мотоблоках, моторолерах та інших транспортних засобах, які вимагають високоякісних коліс. Завдяки своїй конструкції та властивостям, воно забезпечує відмінну міцність, стійкість та безпеку під час експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Радіальна |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Зовнішній діаметр шини | 10" |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Посадковий діаметр шини | 40" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип | Камерна "TT" |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Ширина шини | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Тип шини для спецтехніка | Пневматична |
- Ціна: 650 ₴









