
Шина з камерою 5.00-12 фірми ВС бренд Польша скат 5.00-12 на мотоблок Зубр Кентавр Форте
1 620 ₴
- Немає в наявності
- Код: 27
+380 (67) 490-54-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шина з камерою 5.00-12 фірми ВС бренд Польша скат 5.00-12 на мотоблок Зубр Кентавр Форте
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришки + камера 5.00-12 ВС для мотоблока десятишарова Польща
Сільськогосподарські шини 5.00-12 - підвищеної прохідності, для універсальних малогабаритних тракторів, мотоблоків, мотокультураторів, мотококосилок, годівниць, культиваторів. Надзвичайно міцні та прохідні шини ідеально підходять для сільськогосподарських робіт.
Характерики:
- Ширина шини 11 см
- Висота покришки 57 см
- Максимальне навантаження 200 кг
- Клас кількості шарів 10P.R
- Давлення повітря в камері 280 KPa
- Малюнок протектора Ялинка

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ВС Комплект |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 54" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 54" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴











