
Покрышка шина резина для минитрактора 7.50-16 фирмы ВС высота 75 см
3 735 ₴
- Готово к отправке
- Код: 589
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покрышка шина резина для минитрактора 7.50-16 фирмы ВС
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина 7.50-16 під назвою R-1 фірми ВС є довіреним товаром на ринку гуми для сільськогосподарської техніки. Вона є надійним і високоякісним виробом, який вартий своїх коштів. Шина чудово підходить як для передніх, так і задніх коліс міні-тракторів і тракторів різних марок. Має протектор R-1, який забезпечує підвищену прохідність та очищення коліс на мокрому ґрунті.
- тракторний протектор R-1
- 10-ти шаровий каркас
- максимальне навантаження 780 кг
- геометричі дані: Ø 750 мм. x 170 мм.
Підійде для техніки:
- Файтер Т-12
- DW 160G
- DW 150RN
- Lider-150D
- Zoomlion Chery (Зумліон Чері) RF354, RK504B
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Зовнішній діаметр: 75 см
- Ширина шини: 17 см
- Посадочний діаметер: 16" ( на 16 диск )
- Максимальне навантаження: 780 кг
- Малюнок протектора: Ялинка

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ВС Комплект |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Наружный диаметр шины | 16" |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камерная "TT" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Ширина шины | 155 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 735 ₴









