Шина 4.50-10 ВФ-242 ( 2 сорт ) Росава скат 4.50-10 покришка на прицеп 4.50-10
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина 4.50-10 ВФ-242 Росава
ОПИС
-
Шина діагональної конструкції з дорожнім малюнком протектора
-
Камера 4.00-10 в комплекті
-
4-шаровий каркас з максимально допустимим навантаженням 335 кг
-
Альтернативний розмір в мм: 140-254
-
Аналог шини 5.00-10
-
Геометричні розміри: зовнішній діаметр 490 мм, ширина протектора 105 мм.
| Розмір | 5.00-10 |
| Комплектація | З камерою |
| Вантажопідйомність | 330 кг |
| Висота | 50 см. |
| Ширина | 10 см. |
| Країна виробник | Україна |
| Протектор | Всесезонний |
Всі питання по телефону: 0678599979
Вайбер: 0674905443
Детальна інформація з орієнтовними цінами
Відправка
Новою Поштою наложеним платежем.
До вашої уваги пропонуємо великий асортимент коліс до тачок оптом та в роздріб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Росава |
| Страна производитель | Украина |
| Вид шины | Диагональная |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Посадочный диаметр шины | 48" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 10" |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 10" |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Шина |
| Шина с защитой обода диска | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴



