
Покришка с камерой 2.50-16 PF-235 Taiwan Quality для мопеда на мотоцикл Карпаты шина моторезина
700 ₴
- Готово к отправке
- Код: 549
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покришка с камерой 2.50-16 PF-235 Taiwan Quality для мопеда на мотоцикл Карпаты шина моторезина
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43

Доступна гума розміром 2.50-16 для скутерів від Duro. Це камерна покришка з максимальним навантаженням на колесо до 125 кг.
Вона заслуговує на увагу як відмінний варіант за свою ціну.
Підходить для різних скутерів та мопедів, включаючи японські, китайські та українські моделі з 16-дюймовим колесом. (Карпати Верховина)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- *Розмір 2.50-16"
- *Виробник фірми Sosoon
- *Протектор Трасовий
- *Ширина 60 мм

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sosoon |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 52" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Посадочный диаметр шины | 52" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Тип | Камера |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴








