
Шина 4.10/3.50-6 P520-A фірми COMPASS покришка 4.00-6 бес камеры
416 ₴
- Готово к отправке
- Код: 505
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шина 4.10/3.50-6 P520-A фірми COMPASS покришка 4.00-6
Без Камери
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
4.10/3.50-6 COMPASS
Основні характеристики:
- Призначення: тачки, візки, квадроцикли, садова техніка, дитячі електромобілі
- Тип: камерна
- Шаруватість: 4 PR
- Вантажопідйомність: до 205 кг
- Максимальний тиск: 3,5 Bar
- Розміри: ширина 7 см, висота 30 см
- Протектор: великий малюнок з дрібними ромбиками для хорошої зчіпності
Шина чудово підходить для складських тачок, контейнерів ТПВ, торгового обладнання та комунальної техніки. Вона забезпечує плавний хід, відмінну амортизацію та високу зносостійкість.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Compass |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шина |
| Вид шины | Радиальная |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Посадочный диаметр шины | 6" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Ширина шины | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 31" |
Информация для заказа
- Цена: 416 ₴









