
Колесо для тачки 3.25-8/3.00- ось 16 мм колесо на тележку 3.00-8
375 ₴
- Готово к отправке
- Код: 504
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колесо для тачки 3.25-8/3.00- ось 16 мм колесо на тележку 3.00-8
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Піна 3.00-8 вісь 16 мм жовта
ОПИС
Надійне пневматичне колесо розміру 3.25-8 підходить для широкого спектра техніки: мотоблоків, садових тачок, причепів, культиваторів тощо. Завдяки міцній гумі з глибоким протектором забезпечується хороше зчеплення з ґрунтом і стабільна робота навіть на нерівних або вологих поверхнях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MirMax |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Посадочный диаметр шины | 33" |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 6" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид шины | Радиальная |
| Диаметр колеса/диска | 33" |
| Тип | Бескамерная "TL" |
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴








