
Покришка 4.10/3.50-6 фірми DELI Індонезія шина 4.00-6 на тєлєжку 13*4
404 ₴
- Готово к отправке
- Код: 392
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покришка 4.10/3.50-6 фірми DELI Індонезія шина 4.00-6 на тєлєжку 13*4
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка 4.10/3.50-6
фірми DELI
Індонезія
Покришки фірми DELI це високоякісний товар гумово-технічних виробів.
Продукція проходить ліцензійну сертифікаці на офіційному заводі.
- Висота 31 см.
- Ширина 7 см.
- Покришка 4.00-6 на садову тачку.
- Вантажопідйомністю 100 кг,
- Не сохне на сонці, так як зроблена з додавання каучуку, а не сажі або вторинної сировини.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli |
| Страна производитель | Индонезия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Вид шины | Радиальная |
| Диаметр колеса/диска | 31" |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Посадочный диаметр шины | 6" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Тип | Шина |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Ширина шины | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 404 ₴









