
Покрышка на велосипед 28*1.75 (47-622) DURRO шипованная велошина 28
213 ₴
- Готово к отправке
- Код: 390
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покрышка на велосипед 28*1.75 (47-622) DURRO шипованная велошина 28
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Велосипедна покришка 28*1.75 DURRO з протектором "Шип"
Пропонуємо великий асортимент велокамер, велопокришок та велозапчастин – оптом та в роздріб. Оптовий прайс відправимо за запитом.
Основні характеристики:
- Розмір: 28*1.75 (47-622)
- Марка: DURRO
- Тип протектора: Шип – ідеальний для використання в умовах бездоріжжя та на слизьких поверхнях, забезпечує відмінне зчеплення.
- Виробник: Китай (фабричний)
- Якість: висока якість продукції з вмістом каучуку вище норми, що забезпечує тривалий термін служби покришки.
Додатково:
Також ви можете придбати велокамеру окремо – уточнюйте при замовленні.
Зробіть свій вибір на користь якісної продукції для вашого велосипеда!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DURO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Материал | Резина |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 3.00" |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Вид шины | Радиальная |
| Диаметр колеса/диска | 70" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Тип | Камерная "TT" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
Информация для заказа
- Цена: 213 ₴










