Задати питання
+380 (67) 859 99 79
+380 (67) 490 54 43
+380 (95) 249 67 43
Шина підходить для установки на мотоблоки
- ЗУБР HT-135E, HT-105, ХА-121Е
- FORTE HSD1G-135
- Sadko (САДКО) MD-1160, M-1265
- ZIRKA (ЗІРКА) GT90G03, GT90D04
- Кентавр МБ-2091Б, МБ-2090Б, МБ-2075Б
Характеристики:
- Ширина покришки: 120 мм
- Висота покришки: 550 мм
- Максимальне навантаження:
- Тиск повітря в камері: 370KPa = 3.7 атм.
- Клас шаровості: 8 P.R. (восьмишарова)
- Малюнок протектора: ялинка (підвищеної прохідності)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Китайча |
| Состояние | Новое |
| Вид шины | Диагональная |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Посадочный диаметр шины | 55" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Тип | Камерная "TT" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Ширина шины | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 54" |
Информация для заказа
- Цена: 1 620 ₴












