
Шина з камерою 3.50-10 GAMA покришка до тачки або на скутер
684 ₴
- Готово к отправке
- Код: 383
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина з камерою 3.50-10 GAMA покришка до тачки або на скутер

Опис
Покришка для скутерів 3.50 - 10 максимальне навантаження на колесо - 195 кг, під диск на 10.
Завод фірми GAMA це бренд, який зарекомендував себе на ринку України! В основі якого це висока якість продукції та великий асортимент виробництва покришок.
Підходить на:
Японські та китайські скутери із діаметром колеса 10:
- Zongchen Cama / Viper Wind (Вінд) / Vision (Віжн) / Honda Lead / Yamaha Grand Axis / Honda Topic / Yamaha Jog-90.
- Покришку можна використовувати як на скутер так і до тачки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gama |
| Вид шины | Радиальная |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Ширина шины | 90 мм |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Тип | Шина |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 40" |
Информация для заказа
- Цена: 684 ₴









