
Покрышка 8 1/2 х 2 С9287 шина CST для Електросамоката
282 ₴
- Готово к отправке
- Код: 285
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
До вашої уваги пропонуємо покришки до самоката оптом та в роздріб.
Покришка на самокат
Розмір 8 1/2 х 2
Фірми CST преміум класу .
Якість продукції висока
Відправка Новою Поштою
Висота покришки 20 см , ширина 6 см
При замовлені однієї покришки відправка тільки по предоплаті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CST |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Вид шины | Радиальная |
| Диаметр колеса/диска | 8" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Посадочный диаметр шины | 8" |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 282 ₴











