
Покрышка на велосипед 28*1.75 47-622 Еж DURRO велошина 28
213 ₴
- Готово к отправке
- Код: 202
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покрышка на велосипед 28*1.75 47-622 Еж DURRO велошина 28
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Велосипедна покришка 28*1.75 Йожик DURRO
Пропонуємо великий асортимент велокамер, велопокришок та велозапчастин – оптом і в роздріб. Деталі оптових цін на запит.
Основні характеристики:
- Розмір: 28*1.75 (47-622)
- Тип протектора: оптимальний для доріг з твердим покриттям, забезпечує хороше зчеплення та надійну їзду.
- Якість: вміст каучуку вище норми, що забезпечує високу міцність і довговічність покришки.
Умови продажу:
- Відправка: лише Новою Поштою.
- Оплата: замовлення однієї покришки здійснюється тільки по повній передоплаті.
Також є можливість придбати велокамеру окремо – уточнюйте при замовленні.
Велошина чудово підходить для використання на велосипедах різних моделей в Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DURO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Материал | Резина |
| Назначение | Городской/дорожный |
| Посадочный диаметр шины | 28" |
| Состояние | Новое |
| Тип шины | Полуслики |
| Ширина шины | 3.00" |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Вид шины | Радиальная |
| Диаметр колеса/диска | 70" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Тип | Камерная "TT" |
Информация для заказа
- Цена: 213 ₴






