Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка на мотоблок (мінітрактор) з камерою 6.00-16 8PR Hiquality
- Шини для мотоблоків в розмірі 6.00-16 восьмишарова гума цінується підвищеною зносостійкістю.
- Шина в цьому розмірі застосовується для мотоблоків, сільгосптехніки, міні-тракторів, причепів.
- Відрізняються високими показниками міцності і високою якістю.
- Ціна досить недорога для рівня даної гуми, оскільки закуповуємо товари безпосередньо від виробника.
- Гума для мотоблока 6.00-16 в комплекті з камерою.
- Високий протектор шини відмінно підходить для робіт на грунті і перевезення вантажів.
- Встановлюється на мотоблоки та міні трактори.
Характеристики:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dongfeng |
| Вид шины | Радиальная |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Тип | Камера |
Информация для заказа
- Цена: 3 096 ₴







