Покришка на скутер 90.90-12 Deli Tire S-220 резина шина 90 90 12
Покришка 90/90-12, TL це шина яка досить добре поводиться в експлуатації має певну м'якість і зносостійкість і є відмінним варіантом у своєму ціновому діапазоні. Ця покришка є дорожчою, вона розрахована для максимально комфортної їзди, практично в будь - яку погоду, по асфальтованих дорогах. Такий вид шини має достатньо неглибоких канавок для відводу води з плями контакту, що дозволяє завжди зберігати стійкість транспортних засобів і без будь - яких нюансів рухатися в будь - яку погоду, але не варто з’їжджати з асфальтованих доріг на такій покришці. Це безкамерна покришка, призначена для встановлення без камери, за умови використання придатного носія, але при необхідності її можна встановити і замість камерної шини, докомплектувавши фотоапаратом.
Підходить для більшості японських скутерів Honda LEAD, Honda TODAY, Suzuki ADDRESS, Yamaha Axis, Yamaha GEAR із діаметром колеса 10 дюймів.
- *Розмір 90.90-12"
- *Виробник Індонезія
- *Протектор Трасовий
- *Висота 45 см
- *Ширина 9 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli Tire |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Ширина шины | 90 мм |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Посадочный диаметр шины | 45" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 45" |
- Цена: 1 136 ₴










