
Скат 3.00-10 S-223 Deli Индонезия покришка безкамерная на скутер шина 3.00-10 резина для мопеда
852 ₴
- Готово к отправке
- Код: 112
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Скат 3.00-10 S-223 Deli Индонезия покришка безкамерная на скутер шина 3.00-10 резина для мопеда
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка безкамерна на скутер 3.00-10 Deli Tire SC-223 4PR
Покришка для скутерів 3.00 - 10 SS-223Deli Tire ( Делі ), безкамерка , 4 PR - 4-х шарова гума, додаткове навантаження на колесо - 150 кг, великий універсальний малюнок протектора, якісна м'яка покришка, краща на ринку України! Підходить для більшості японських скутерів Honda / Suzuki / Yamaha з колесами діаметром 10 дюймів, виробник Deli Tire (Індонезія).
Основні характеристики:
- Фірма: DELI Tire
- Країна: Індонезія
- Розмір: 3.00-10
- Сумісність: Хонда Діо , ZX34/35 , Сузукі Адреса , Ямаха Джог , Априо
- Розмір покришок: 10" (дюймів)
- Тип покришки: Безкамерна шина ( Tubeless )
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli |
| Вид шины | Радиальная |
| Индекс нагрузки шины | 42 |
| Индекс скорости | J |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Ширина шины | 80 мм |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Тип | Шина |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 40" |
Информация для заказа
- Цена: 852 ₴









