
Покрышка с камерой 3.25-16 СOMPASS на мотоцикл Восход
999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 110
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покришка з камерою 3.25-16 СOMPASS на мотоцикл Восход
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина з камерою на мопед 3.25-16 СOMPASS
Покришка для скутерів 3.25-16 СOMPASS 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 218 кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери із діаметром колеса 16 дюймів.
Шини для скутерів з направленим малюнком протектора забезпечує високі зчіпні властивості на дорогах з твердим покриттям, стійкість на мокрому асфальті, центральна канавка забезпечує хорошу кроссовую стійкість.
Шини, спроектовані спеціально для потужних скутерів. Підходять для будь-якого стилю водіння – спортивного, спокійного, туристичного. Добре демонструють себе при високому навантаженні, забезпечують великий пробіг.
Шина дозволить Вам отримати максимальне задоволення від їзди на скутері.
Основні характеристики:
- Висота шини: 580 мм
- Ширина шини: 70 мм
- Максимальне навантаження на шину ― 218кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
- Клас шарності гуми ― 6P.R. (шестишарова)
- Ширина шини: 85 мм
- Індекс навантаження шини: 55
- Індекс швидкості: P
- Тип: Камерна (TТ)
- Бренд товара: СOMPASS
Покришка 3.25-16 підійде для мотоциклів:
- Восход
- Ява 360/350/250 Старушка
- Geon
- Zongshen
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Compac |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камера |
| Вид шины | Радиальная |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Посадочный диаметр шины | 60" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Ширина шины | 6" |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴









