Покришка 120.70-12 на скутер шина безкамерная резина 120 70 12 внедорожная
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина на мопед 120.70-12 безкамерна фірми TYNSONG
Безкамерна покришка виробництва TYNSONG у розмірі 120/70-12 на моторолері з маркуванням малюнка протектора траса. Ця шина є безкамерною, але можна ставити і в комплекті з камерою. Якісна покришка для скутера з дорожнім малюнком забезпечить надійну їзду та максимальне зчеплення на різних типах доріг. Застосовується на різні моделі японських і китайських скутерів з діаметром диска 12 дюймів.
Особливі характеристки:
Максимальне навантаження на шину ― 236 кг
Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
Клас шарності гуми ― 6P.R. (шестишарова)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Китайча |
| Вид шины | Радиальная |
| Индекс нагрузки шины | 58 |
| Индекс скорости | J |
| Наружный диаметр шины | 12" |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Ширина шины | 120 мм |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Посадочный диаметр шины | 45" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Тип | Шина |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 45" |
Информация для заказа
- Цена: 1 066 ₴










