
Колесо в зборі 4.00-10 Росава К-96 під вісь 20 мм або 17 мм
1 677 ₴
- Готово к отправке
- Код: 75
Колесо в зборі 4.00-10 Росава К-96 під вісь 20 мм або 17 мм

Шина К-96 оснащена протектором дорожнього типу для їзди по дорогах з твердим покриттям, але комбінація і форма блоків протектора дозволяє переміщатися транспортному засобу по укоченим ґрунтовим шляхам. Міцний, 4-х шаровий каркас с допустимим навантаженням 325 кг дає можливість експлуатувати покришку на вантажному мото транспорті.
Досвід експлуатації К-96 показує, що шина може витримати швидкісний режим вище номіналу в 70 км/год. Якщо не перевантажувати і підтримувати робочий тиск в покришці, то на цій покришці можливо тримати швидкість 100 км/год, і на короткий час до 120-130 км/год при обгонах. Тому рекомендуємо використовувати актуальну модель К-96 шини 4.00-10 для вантажного моторолера Муравей.
- шина діагональної конструкції
- універсальний, шосейний малюнок протектора
- підвищена вантажопідйомність (з індексом С) - 400кг. на одне колесо
- допускається експлуатація на високих швидкостях (до 70 км/год)
- хороше зчеплення на дорогах з твердим покриттям і на ґрунтових шляхах
- камерне виконання, комплектується з камерою 4.00-10
Геометричні розміри:
-зовнішній Ø 450 мм.
-ширина по протектору 90 мм.
При замовлені уточнюйте під яку вісь вам потрібні колеса 17 мм , або 20 мм .
Підшипник 104-ий 20 мм
Підшипник 203-ий 17 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rosava |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Посадочный диаметр шины | 45" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | 1 |
| Вид шины | Радиальная |
| Гарантийный срок | 5 міс |
| Диаметр колеса/диска | 45" |
| Полнопрофильная шина | 1 |
| Тип | Камерная "TT" |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая (Шинокомплект) |
| Шина с защитой обода диска | 1 |
| Шина с повышенной нагрузкой | 1 |
- Цена: 1 677 ₴









