
Колесо на тачку 4.10/3.50-4 204 подшипник ось 20 мм колесо для тележки пена 3.50-4 пенополиуритан
549 ₴
- Готово к отправке
- Код: 63
Колесо на тачку 4.10/3.50-4 204 подшипник ось 20 мм колесо для тележки пена 3.50-4 пенополиуритан
4.10/3.50-4 для застосування на садових, будівельних тачках і візках.
Пінополіуретанове колесо поєднує в собі відразу декілька якостей, по-перше, воно має досить м'який хід як пневматичне, а також воно не боїться проколів як колесо з цільної гуми. Але на відміну від литого колеса воно легке і не обтяжує Вашу тачку. Диск даного колеса виготовлений з металу, а по обидва боки маточини вставлено два підшипники. Така конструкція дозволяє легко встановити колесо на стандартну вісь. І тепер ви зможете спокійно перевозити ваш візок де завгодно не боячись проколоти колесо. Тому що шина виготовлена із спіненого поліуретану. Таким чином ви отримуєте м'який хід і захист від проколів.
Весь товар представлений у каталозі, якщо Ви точно знаєте, який розмір Вам потрібний - телефонуйте. Якщо Ви не знаєте, яке колесо Вам потрібне - телефонуйте, і ми допоможемо Вам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Китайча |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 260 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр оси | 20 мм |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Тип шины для спецтехники | Цельнолитая (Гусматик) |
| Ширина шины | 7" |
- Цена: 549 ₴










