Шина з камерою 6.00-12 10 PR фірми ВС бренд Польща резина мотоблочна
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина 6.00-12 ВС для мотоблоку

Скати до мотоблока 6.00-12 застосування
Покришки 6.00-12 з тракторним протектором використовуються на опорно-тягових колесах важких мотоблоків. Шини ВС підходять до мотоблоків:
- Добриня
- Кентавр
- Forte
- Zirka
- Zubr
Для мінітракторів рекомендуємо обрати одну з в'єтнамських шин 6.00-12: CASUMINA
Характеристики:
- Зовнішній діаметр покришки (висота) 580 мм
- Ширина шини 150 мм.
- Максимальне навантаження 405 кг
- Клас кількості шарів 10P.R
- Давлення повітря в камері 250 KPa
- Країна виробник: Китай бренд Польща
- Рисунок протектора Ялинка
- Підходити до всіх моделей мотоблоку R`12
Всі питання по телефону: 0678599979
Вайбер: 0678599979
Відправка
Новою Поштою наложеним платежем.
До вашої уваги пропонуємо великий асортимент коліс до тачок оптом та в роздріб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ВС Комплект |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Посадочный диаметр шины | 60" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Ширина шины | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 58" |
| Тип | Камера |
| Шина с защитой обода диска | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 950 ₴










