
Покрышка для тачки 3.00-8 8PR шина на тачку 3.00-8 плотная
281 ₴
- Готово к отправке
- Код: 57
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покрышка для тачки 3.00-8 8PR шина на тачку 3.00-8 плотная
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка з камерою 3.00-8 8PR протектор в крапку на тачку
Покришка плотна з камерою 3.00-8 для тачок відіграють важливу роль.
Та надає комфорт під час перевезення вантажу. Як правило, не завжди тачки використовують для їзди ідеальною поверхнею, а найчастіше вони незамінні на будівлях, де рівна поверхня відсутня.
Завдяки накаченому в них повітря, вам легко вдасться використовувати тачку на будь-якій поверхні. І не важливо це буде асфальт, або глиняста поверхня. Протектор, який має кожна покришка, без проблем зачіпляється за поверхню та запобігає ковзанню.
Дана покришка 3.00-8 для тачки виготовлена з високоякісної гуми, яка сприятливо прослужить вам не один рік.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид шины | Радиальная |
| Диаметр колеса/диска | 34" |
| Назначение | Легковые |
| Посадочный диаметр шины | 34" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 281 ₴










