
Покришка з камерою 4.00-8 фирмы ВС 8PR бренд Польша резина 4.80/4.00-8 шина 4.00-8
437 ₴
- Готово к отправке
- Код: 52
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покришка з камерою 4.00-8 фирмы ВС 8PR бренд Польша резина 4.80/4.00-8 шина 4.00-8
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка з камерою 4.00-8 ВС 8PR на садову тачку
Покришки фірми ВС, це бренд, який виробляє високоякісний товар гумово-технічних виробів.
Фірма ВС зарекомендувала себе на ринку Польщі, і це означає, що продукція проходить сертифікацію.
Покришка 4.00-8 ВС 8PR, на садову тачку, вантажопідйомністю 200 кг, не сохне на сонці, так як зроблена з додавання каучуку, а не сажі або вторинної сировини.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ВС-Техника |
| Страна производитель | Польша |
| Вид шины | Радиальная |
| Посадочный диаметр шины | 38" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 38" |
| Назначение | Легковые |
Информация для заказа
- Цена: 437 ₴











