
Покришка з камерою 4.00-10 фірми Compass , скат 4.00-10 до тачки , гума 4.00-10 на візок
850 ₴
- Готово к отправке
- Код: 50
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43

Покришка з камерою 4.00-10 від фірми Compass є надійним вибором для вашої тачки.
Вона поєднує в собі високу якість і довговічність.
Ця покришка забезпечує відмінне зчеплення з дорогою, що дозволяє зручно маневрувати на будь-якому типі покриття.
Якість виготовлення та довговічність роблять цю покришку ідеальним вибором для будь-яких садових і побутових робіт. Насолоджуйтесь безперебійними поїздками з покришкою з камерою 4.00-10 від Compass.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- *Розмір 4.00-10"
- *Виробник Compass
- *Протектор Всесезонний
- *Висота 44 см.
- *Ширина 10 см.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Китайча |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Наружный диаметр шины | 18" |
| Посадочный диаметр шины | 44" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 10" |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 44" |
| Тип | Камера |
| Шина с защитой обода диска | Да |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴









