
Покрышка 13*5.00-6 на квадроцикл GOOD TYRE 10PR
665 ₴
- Готово к отправке
- Код: 44
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришка 13*5.00-6 10 PR GOOD TYRE на квадроцикл
Покришка підходить на дитячий квадроцикл, завдяки шипам підходить для експлуатації на будь-якій поверхні (пісок, глина, м'який ґрунт, земля, щебінь)
Дана покришка має в своєму складі 40%натурального каучука (гуми) ,80% синтетичних матеріалів та має 10 шарів нейлонового корта.
За рахунок цього покришка м'яка, стійка до зносу на твердых ґрунтах.
(Камера в комплект не входить)
Основні характеристики:
- PR, норма шарування - 10.
- Діаметр зовнішній - 300 мм.
- Діаметр диска, дюйм - 6.
- Марка - GOOD TYRE.
- Матеріал - гума 40%.
- Шина - пневматична.
- Ширина колеса 120 мм
- Тип покришки: камерна (TT)
- Тип протектора: позашляховий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 110 мм |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Посадочный диаметр шины | 29" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 60" |
Информация для заказа
- Цена: 665 ₴









