
Колесо в 3борі 4.00-8 (204) вісь 20 мм фірми ВС 8PR колесо до тачки 4.00-8
675 ₴
- Готово к отправке
- Код: 40
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колесо в 3борі 4.00-8 (204) вісь 20 мм фірми ВС 8PR колесо до тачки 4.00-8
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Колесо пневматичне для тачки в зборі 4.00-8 підшипник 204 вісь 20мм
Перевагою таких коліс є легке і плавне пересування по бездоріжжю. За рахунок відмінної амортизації, удари коліс об каміння, практично не передаються на корпус візки. Диск колеса виготовлений з високоякісної сталі. Шина пневматична з прямим ніпелем.
Основні характеристики
- Ширина шини 95 мм
- Діаметр зовнішній 380 мм
- Діаметр внутрішній 20 мм
- Норма кількості шарів 2
- Маточина симетрична 75 мм
- Навантаження 200 кг
- Підшипник кульковий 6204-RS

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Китайча |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Посадочный диаметр шины | 8" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Ширина диска в дюймах | 8.0 |
| Ширина шины | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид шины | Радиальная |
| Диаметр колеса/диска | 8" |
| Тип | Камерная "TT" |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴









