Покришка безкамерна 130.60-13 СOMPASS на скутер
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43

Покришка скутерівська 130/60-13 Compass , бескамерка, великий універсальний протектор, якісна покришка, для скутерів з діаметром колеса 13 дюймів, на диск 13, мотошина для скутерів із діаметром колеса 10 дюймів. Максимальне навантаження на колесо 250 кг.
Розроблено за всіма вимогами і стандартами експлуатації мотоциклів, мопедів, моторолерів КМЗ, ІЖ, МТ, Yamaha, Kawasaki, Lifan, BMW, Alpha, Карпати, Дельта та різної мототранспортної техніки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- *Розмір 130/60-13"
- *Виробник СOMPASS
- *Протектор Траса
- *Висота 45 см
- *Ширина 13 см

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Compass Pools |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Индекс нагрузки шины | 55 |
| Индекс скорости | M |
| Наружный диаметр шины | 13" |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Ширина шины | 130 мм |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Посадочный диаметр шины | 45" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 45" |
Информация для заказа
- Цена: 981 ₴










