
Мотошина 130.60-13 SC-101 Deli Індонезія безкамерна покришка до скутера
1 337 ₴
- В наличии
- Код: 38
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мотошина 130.60-13 SC-101 Deli Індонезія безкамерна покришка до скутера
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43

Покришка скутерівська 130/60-13 Deli, бескамерка, великий універсальний протектор, якісна покришка, для скутерів з діаметром колеса 13 дюймів, на диск 13, мотошина для скутерів із діаметром колеса 10 дюймів. Максимальне навантаження на колесо 250 кг.
Розроблено за всіма вимогами і стандартами експлуатації мотоциклів, мопедів, моторолерів КМЗ, ІЖ, МТ, Yamaha, Kawasaki, Lifan, BMW, Alpha, Карпати, Дельта та різної мототранспортної техніки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- *Розмір 130/60-13"
- *Виробник Deli
- *Протектор Траса
- *Висота 45 см
- *Ширина 13 см

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli |
| Страна производитель | Индонезия |
| Наружный диаметр шины | 13" |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 130 мм |
| Индекс скорости | B |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Посадочный диаметр шины | 45" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 13" |
| Тип | Диск |
Информация для заказа
- Цена: 1 337 ₴









