
Шина 3.50-10 Deli Tire Индонезия S-219 бескамерная на скутер Хонда, Вайпер, Сузуки
932 ₴
- Готово к отправке
- Код: 32
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Шина 3.50-10 Deli Tire Індонезія S-219 безкамерна

ОПИС
Безкамерна резина S-219 розміру 3.50-10 є ідеальним вибором для скутера Deli Tire. Ця резина має спеціальну конструкцію, яка дозволяє їй не вимагати використання камери повітря.
Резина S-219 має хороше зчеплення з дорогою та відмінну стійкість до зносу, що дозволяє збільшити контроль та безпеку під час їзди.
Крім того, безкамерна резина S-219 забезпечує комфортну їзду та допомагає знизити споживання палива. Це дозволяє збільшити економічність та продовжити термін служби скутера.
Основні характеристики:
- грубий універсальний протектор для шосе та бездоріжжя
- 4-х шаровий каркас, нейлоновий корд
- максимальне навантаження 195 кг
- підвищена категорія швидкості до 100 км/год
- глибина протектора 5 мм
- камера у комплект не входить
Гума 3.50-10 дорожнім протектором підійде для моделей:
- Honda Vision / Lead AF 20 / Lead AF 48
- Spark SP80S-15
- Viper Wind
- Zongchen Cama
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli Tire |
| Страна производитель | Индонезия |
| Индекс нагрузки шины | 51 |
| Индекс скорости | J |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 90 мм |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Гарантийный срок | 5 міс |
| Диаметр колеса/диска | 40" |
| Тип | Шина |
Информация для заказа
- Цена: 932 ₴









