
Колесо пена 4.00-8 204-й подшипник фирмы ВС Польша пенополиуритановое колесо 4.00-8 в сборе
734 ₴
- Готово к отправке
- Код: 29
+380 (67) 490-54-43
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колесо пена 4.00-8 204-й подшипник фирмы ВС Польша пенополиуритановое колесо 4.00-8 в сборе
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Піна 4.80/4.00-8 вісь 20 мм Жовта довжина труби 11 см

ОПИС
Піна 4.00-8 з віссю діаметром 20 мм та жовтим кольором є високоякісною пневматичною шиною для використання на різних видів транспортних засобів, таких як садові тачки, причепи, невеликі трактори та інші легкі транспортні засоби. Ця покришка має хорошу міцність та зносостійкість, що дозволяє їй довго служити при різних умовах експлуатації. Крім того, жовтий колір покришки допомагає забезпечити покращену видимість на дорозі та зменшує ризик нещасних випадків внаслідок недостатньої помітності транспортного засобу. Піна 4.00-8 з віссю діаметром 20 мм та жовтим кольором є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійну та безпечну покришку для свого транспортного засобу.
| Розмір | 4.80/4.00-8 |
| Протектор | Всесезонний |
| Комплектація | Колесо в зборі |
| Вісь | На 20 мм. |
| Матеріал | Пінополіурітан |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 9 см |
| Підшипник: | 204 |
| Максимальне навантаження: | 100 кг |
Всі питання по телефону: 0678599979
Вайбер: 0674905443
Детальна інформація з орієнтовними цінами
Відправка
Новою Поштою наложеним платежем.
До вашої уваги пропонуємо великий асортимент коліс до тачок оптом та в роздріб.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ВС-Техника |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектующего | Колесо |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Вид шины | Радиальная |
| Диаметр | 380.0 |
| Диаметр колеса/диска | 8" |
| Длина оси | 11 см |
| Нагрузка | 100 кг |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Подшипник | 204 (20 мм) |
| Посадочный диаметр шины | 38" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Тип шины для спецтехники | Бескамерная |
| Ширина | 75.0 |
| Ширина беговой дорожки | 7.5 см |
| Ширина диска в дюймах | 8.0 |
| Ширина шины | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 734 ₴









