Шина з камерою 5.00-12 фірми ВС бренд Польша скат 5.00-12 на мотоблок Зубр Кентавр Форте
Задати питання
+380 (67) 490 54 43
+380 (67) 859 99 79
+380 (95) 249 67 43
Покришки + камера 5.00-12 ВС для мотоблока десятишарова Польща
Сільськогосподарські шини 5.00-12 - підвищеної прохідності, для універсальних малогабаритних тракторів, мотоблоків, мотокультураторів, мотококосилок, годівниць, культиваторів. Надзвичайно міцні та прохідні шини ідеально підходять для сільськогосподарських робіт.
Характерики:
- Ширина шини 11 см
- Висота покришки 57 см
- Максимальне навантаження 200 кг
- Клас кількості шарів 10P.R
- Давлення повітря в камері 280 KPa
- Малюнок протектора Ялинка

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ВС Комплект |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Радиальная |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Посадочный диаметр шины | 54" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 54" |
Информация для заказа
- Цена: 1 620 ₴












