
Покришка з камерою 5.50-16 Ф-122 фірми Росава
2 840 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6

Шина Ф-122 українського виробництва (завод Росава, Біла Церква) оснащена розчленованими грунтозацепами з високим ступенем самоочищення. Еластичний пружний каркас покришки робить комфортними переїзди по дорогах з твердим покриттям. Зносостійка гумова суміш протектора підвищує довговічність і стійкість до стирання покришки при використанні мінітрактора для транспортних робіт (їзда по асфальту). Ф-122 розрахована на вантажопідйомність в 345 кг, що досягається завдяки міцному 4-х шарового каркасу, який зібраний із застосуванням сучасних кордових тканин. Таке допустиме навантаження на покришку R16 трактора достатнє для малогабаритної агро-техніки.
Основні характеристики:
- діагональна конструкція каркасу
- малюнок протектора підвищеної прохідності - ялинка
- 4-х шаровий каркас
- допустиме навантаження 345 кг на одне колесо
- шина камерного виконання, комплектується камерою 5.50-16
- для збирання колеса підходять диски 5.0J x16 від ВАЗ-2121 НИВА
- геометричні розміри: Ø 680 мм x 140 мм
Шина використовується як на серійних мінітракторах так і саморобних мототракторах перероблених з мотоблока.
Встановлюється на опорно-провідні колеса сівалок, використовується на такій техніці:
- сівалки: Червона зірка, Веста УПС, ТОДАК СТВТ-12/8М
- мінітрактор Прикарпатець
- трактори ХТЗ-08
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Росава |
| Страна производитель | Украина |
| Вид шины | Радиальная |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Посадочный диаметр шины | 57" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Да |
| Диаметр колеса/диска | 58" |
| Тип | Камера |
- Цена: 2 840 ₴








